Seminarium so-kyokushin w Szczecinie 2023

W weekend odbyło się seminarium Karate So-Kyokushin, które stało na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, dzięki Shihanowi Radosław Husaria i jego nieustraszonej Husarii Szczeciński Klub Sportowy Husaria.

Gośćmi specjalnymi byli Uchi deshi Hanshiego Oishi – bracia Sensei Naoya i Naoto Kusakabe. Przekazali nam bezcenną wiedzę na temat technicznych, fizycznych oraz duchowych aspektów Kyokushin. Wszystko zgodne z tym czego naucza Hanshi w swoim Honbu Dojo.

Seminarium było nastawione na doskonaleniu i ujednoliceniu wykonywanych kata. Treningi były prowadzone w japońskim stylu, czyli…. bardzo szybko z mnóstwem powtórzeń 🙂 Wiedza jaką wynieśliśmy pomoże nam w rozwijaniu naszych umiejętności i dążeniu do doskonałości.

I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa!!!

Atmosfera i relacje między ludźmi sprawiają, że So-kyokushin w Polsce będzie się szybko rozwijać. Nigdy nie spotkałem się z taką otwartością, wrażliwością, zrozumieniem. Shiahan Radosław Husaria robi świetną robotę.

Dziękuję naszej ekipie, że byliście i mogliśmy wspólnie cieszyć się tym seminarium. U nas też więzi są silne. Dzięki temu przyjaciele z dawnych lat wracają na treningi po wieloletnich przerwach. Dzięki senpai Anna Wielgo za to, że jesteś z nami.

Konrad Kamiński – Sensei, nie wyobrażam sobie HanaDojo bez ciebie! Podobnie Sensei Marcin Mk. Dzięki, za wszystko! Sensei Michał Dziedzic i oczywiście Sławomir Chomiński, przyjacielu drogi.

Miło było znowu spotkać Shihan Józef Pietras, któremu Hanshi Oishi przyznał 6 DAN za dokonania. Dla nas jest to ogromny zaszczyt, że możemy cieszyć się tak wyjątkową osobą jaką jest Shihan Józef

Podobnie, wiecznie uśmiechnięty Sir Shihan Mac Robertson z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Każdy Twój przyjazd do Polski to zastrzyk energii na kolejny rok. Wzruszyłem się, kiedy powiedział, że Polska to jego drugi dom. OSU Shihan

IKO SO-KYOKUSHIN POLANDSzczeciński Klub Sportowy HusariaUKS Kokoro

Specjalne podziękowania za wsparcie naszych sportowych działań dla firmy www.POSperita.pl

Hana Dojo
Wydarzenia
Kadra
Wiedza
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuję